zobahanclub

zobahanclub

باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان جهت ارتقا فنی و روزآمد نمودن مربیان و سرپرستهای کلیه تیم های حال حاضر خود در دو رده آقایان و بانوان  و در کلیه رشته ها، اقدام به برگزاری سه کار گاه آموزشی نموده است؛ به همین منظور کارگاه  تغذیه در ورزش با حضور دکتر کریم زاده در مورخ 8دی ماه ؛کارگاه استعدادیابی در ورزش با حضور دکتر عروف زاد در مورخ 25 دی ماه و کارگاه بدنسازی در ورزش با حضور آقای امینی زاد در مورخ 2 بهمن ماه جاری در محل سالن همایش مجموعه شفق برگزار گردید.   

در راستای افزایش سطح مهارت کارکنان باشگاه، کلاس "شیو ه های تقویت روابط سازمانی و راههای برون رفت از مشکلات کاری" با حضور کلیه پرسنل و کارمندان باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان شنبه 5 بهمن ماه در سالن همایش مجموعه شفق برگزار گردید.

گفتنی است؛ مدرس این کلاس  آقای دکتر دهقان پور بود.

در ادامه راهبرد افزایش مهارتهای شغلی کارکنان باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، دو کلاس "بهداشت فردی و تغذیه مناسب در محیط کار" و " اصول مدیریت برخورد و موفقیت در فرایند کار و مدیریت رفتار سازمانی" به ترتیب توسط آقایان دکتر کریم زاده و دکتر انصاری مهر  دوشنبه 7 مهرماه و بعدازظهر امروز، در محل سالن همایش مجموعه شفق برگزار گردید.

شایان ذکر است؛ این کلاسها هر روز از ساعت 14 تا 16 به مدت دو ساعت و با حضور کلیه کارکنان باشگاه ذوب آهن برگزار می گردد.

تیم فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان که در ادامه رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور میهمان استقلال تهران بود نیمه نخست این دیدار را با برتری به پایان برد ،تک گل زیبای ذوب آهن را بازیکن شایسته این تیم محسن بیاتی نیا در دقیقه 24 بازی به دروازه استقلال کوبید در ادامه حنیف عمران زاده در دقیقه85 گل تساوی این دیدار را به ثمر رساند تا تیم ذوب آهن علیرغم برتری در این دیدار این مسابقه را با نتیجه مساوی به پایان برساند ترکيب تیم ذوب آهن در این مسابقه به اين ترتيب بود: ميلان مياتوويچ، محمد صلصالي، کارلوس سانتوس، محمد خانزاده، محسن ايران‌نژاد، سينا عشوري، اکبر ايماني، قاسم حدادي فر، مجتبي تبريزي، ميلاد غريبي، محسن بياتي‌نيا

 

سعید آذری مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان انتخاب آقای مهندس شاهرخ شهنازی   به دبیرکلی کمیته ملی المپیک را تبریک گفت:در این پیام آمده است :جناب آقای مهندس شهنازی انتخاب حضرتعالی بعنوان دبیرکل کمیته ملی المپیک بدون شک نقطه عطفی در تاریخ ورزش این آب وخاک خواهد بود ؛سوابق در خشان وخدمات بی بدیل حضرتعالی  به جامعه ورزش کشور و استان اصفهان  بویژه خانواده بزرگ ورزش ذوب آهن فراتر از هر تعریف و بازگویی است . بدینوسیله این انتخاب بایسته را به محضر جنابعالی تبریک عرض می نمایم و از درگاه احدیت توفیق روز افزونتان را آرزومندم.  

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان طی پیامی انتخاب  کیومرث هاشمی  را به ریاست  کمیته ملی المپیک تبریک گفت. در  این پیام آمده است:به نمایندگی از خانواده دیرسال ورزش ذوب آهن انتخاب شایسته جنابعالی در  چهل و یکمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک به ریاست  این کمیته را به آن مقام محترم  و جامعه ورزش ایران تبریک عرض می نمایم و از در گاه ایزد متعال بهروزی وکامیابی تان را در این مسند حساس آرزو می نمایم ؛باشد که حضر تعالی  همچون اسلاف خدوم  و دلسوز خود بتوانید راهگشای پیشرفت و اعتلای ورزش ایران اسلامی بر ستیغ افتخارات جهانی باشید .

کارلوس سانتوس مدافع 28 ساله برزیلی از رده جوانان تیم سائو پولوی برزیل به دیناموزاگرب کرواسی پیوست وی پس از 5 سال عضویت در این تیم به صورت بازیکن قرضی در تیم های ان کی وارتکس کرواسی ، شاندونگ لیونگ چین ، ان کی زاگرب کرواسی و الاتفاق عربستان توپ زده است وی از نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور پیراهن پرافتخار تیم ذوب آهن را در بر خواهد نمود.

مهران قاسمی  متولد ۲۰ آبان ۱۳۷۰ می باشد وی که با شماره 28 تیم استقلال تهران را در پست هافبک یاری می کرد از نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور به کسوت تیم ذوب آهن در آمده است  قاسمی سابقه حضور در تیم فوتبال استیل آذین را نیز دارد.

مدافع 21 ساله اهل تهران از نیم فصل دوم به کسوت تیم ذوب آهن و باشگاه  ریشه دار ذوب آهن اصفهان در آمده است وی سابقه بازی در باشگاه‌های راه‌آهن، پرسپولیس تهران و همچنین تیم‌های ملی زیر ۱۷ سال، زیر ۲۰ سال، زیر ۲۲ سال و تیم ملی فوتبال ایران را دارد.

میلاد غریبی متولد یکم  اسفند ۱۳۷۰ در شهرستان گچساران است وی که از نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران به جمع مردان آهنین پیوسته است  سابقهٔ حضور در باشگاه‌های نفت گچساران، سایپا البرز، باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران نیز دارد. این هافبک با آتیه فوتبال کشور با قامتی 180 سانتیمتری  سابقه عضویت عضویت در تیم ملی زیر ۱۷ سال ایران،زیر ۲۰ سال ایران و زیر ۲۲ سال ایران را  نیزدر کارنامه ورزشی اش ثبت نموده است.

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پایان >>
صفحه1 از62
zobahan

 
Copyright2012@Zobahan Cultural & Sport Club