ورود    ثبت نام                 
امروز: 491394
4:9:1394
               
جستجو
اخبار مرتبط

گزارش تصویری حضور مدیرعامل باشگاه در تمرینات تیم های فوتبال 13 و 15 سال باشگاه


جلسه مشترک هیات مدیره و سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن


به گزارش سایت باشگاه؛ جلسه مشترک هیات مدیره و سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن، صبح امروز در محل ستاد باشگاه

لیگ آسیا ویژن استان


به گزارش سایت باشگاه؛ مدیریت و پرسنل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان 24 مهرماه روز ملی پاراالمپیک را به

تسلیت به مدیر فنی تیم های پایه باشگاه ذوب آهن


باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان مصیبت وارده را خدمت آقای "علی اکبر دهقان" مدیر فنی تیم های پایه باشگاه

گزارش تصویری تمرین تیم فوتبال ذوب آهن در چمن مصنوعی عاطف پیش از دیدار با سپیدرود رشت


عکس: رسول معمار برای مشاهده کامل این گزارش تصویری بر روی تصویر زیر کلیک نمایید:

کمال حسینی سرمربی تیم فوتبال جوانان ذوب آهن: تیم یکدست و با انگیزه ای داریم.


سید کمال حسینی سرمربی 49 ساله تیم فوتبال جوانان باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، ازجمله بازیکنان پرافتخار و پیشکسوت

بیان محمودی به ذوب آهن رسید


به گزارش سایت باشگاه؛ باشگاه ذوب آهن اعلام کرد؛ ضمن تشکر از زحمات دو فصل گذشته مژگان مدایم زاده سرمربی

اطلاعیه تست تیم های بسکتبال زیرمجموعه باشگاه ذوب آهن


اطلاعیه تست تیم های بسکتبال زیرمجموعه باشگاه ذوب آهن در رده های سنی میکرو، مینی، نونهالان، نوجوانان و جوانان رده

محمد سلطانی سرپرست تیم فوتبال جوانان ذوب آهن: به آینده امیدوار هستیم


به گزارش سایت باشگاه؛ "محمد سلطانی" سرپرست 28 ساله تیم فوتبال جوانان باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان درگفتگویی با

تقدیر باشگاه ذوب آهن از فرماندهان نیروهای انتظامی استان


به گزارش سایت باشگاه؛ عصر امروز دکتر سعید آذری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان با حضور در دفتر

مراسم قرعه کشی هفدهمین دوره لیگ برتر برگزار شد و تیم های رقبای خود را شناختند.

به گزارش سایت باشگاه و به نقل از  روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه بازی ها به شرح زیر است‎: ‎

‎*‎هفته اول‎ ‎

پرسپولیس    -     فولاد خوزستان‎  ‎

‎ ‎پیکان   -  پدیده‎          ‎

سیاه‌جامگان -  ذوب آهن‎      ‎

‎ ‎صنعت نفت آبادان  -    استقلال‎      ‎

استقلال خوزستان  -  تراکتورسازی‎  ‎

نفت تهران  -    سپیدرود رشت‎ ‎

گسترش فولاد  -     پارس جنوبی‎  ‎

سپاهان   -   سایپا‎         ‎

‎ ‎

* ‎هفته دوم‎ ‎

پدیده   -   سپاهان‎    ‎

سایپا    -   نفت آبادان‎   ‎
ذوب آهن  -  گسترش فولاد‎ ‎

استقلال   -    استقلال خوزستان‎ ‎

پارس جنوبی  -  پیکان‎               ‎
فولاد خوستان  -   نفت تهران‎         ‎

سپیدرود    -    سیاه جامگان‎   ‎

تراکتورسازی  -    پرسپولیس

‎ ‎

‎*‎هفته سوم

نفت آبادان  -     پدیده‎   ‎

پیکان    -     ذوب آهن‎  ‎

استقلال خوزستان -  سایپا‎   ‎

نفت تهران   -    پرسپولیس‎ ‎

گسترش فولاد   -  سپید رود رشت‎  ‎

استقلال    -   تراکتورسازی‎  ‎

سیاه جامگان   -       فولاد‎   ‎

سپاهان    -   پارس جنوبی‎  ‎

‎ ‎


* ‎هفته چهارم

پدیده   -  استقلال خوزستان‎  ‎

پارس جم    -  نفت آبادان‎    ‎

ذوب آهن   -    سپاهان‎     ‎

‎ ‎سپید رود -  پیکان‎  ‎

تراکتورسازی  - نفت تهران‎  ‎

فولاد خوزستان  -  گسترش فولاد‎  ‎

سایپا  -    استقلال‎  ‎

پرسپولیس  -  سیاه جامگان‎  ‎

‎ ‎


‎*‎هفته پنجم

استقلال -   پدیده‎  ‎


نفت آبادان -   ذوب آهن‎  ‎


استقلال خوزستان  -  پارس جنوبی‎  ‎


‎ ‎پیکان   -    فولاد خوزستان‎  ‎


سیاه جامگان -   نفت تهران‎  ‎


سپاهان    -    سپیدرود‎  ‎


‎ ‎گسترش فولاد   -     پرسپولیس‎  ‎


سایپا    -   تراکتورسازی‎  ‎

‎ ‎

‎ ‎


‎*‎هفته ششم

پدیده    -  سایپا‎   ‎


سپیدرود  -      نفت آبادان‎  ‎

ذوب آهن  -  استقلال خوزستان‎   ‎


پرسپولیس  -   پیکان


نفت تهران  -  گسترش‎  ‎


تراکتورسازی -  سیاه جامگان‎  ‎


فولاد خوزستان   -    سپاهان‎   ‎


پارس جم  -   استقلال‎ ‎


*‎هفته هفتم
تراکتورسازی   -   پدیده‎ ‎


نفت آبادان -      فولاد خوزستان‎ ‎
‎ ‎
استقلال     -    ذوب آهن‎ ‎


استقلال خوزستان -      سپید رود


پیکان    -   نفت تهران


سیاه‌جامگان     -  گسترش فولاد‎ ‎


سپاهان    -   پرسپولیس‎  ‎


سایپا   -    پارس جنوبی‎ ‎
‎ ‎

‎ ‎

*‎هفته هشتم
پارس جنوبی    -    پدیده‎  ‎


پرسپولیس   -    نفت آبادان‎  ‎

‎ ‎ذوب آهن  -  سایپا‎       ‎


فولاد خوزستان  -  استقلال خوزستان‎  ‎


سیاه جامگان   -    پیکان‎   ‎


نفت تهران  -   سپاهان‎  ‎


سپیدرود -   استقلال‎  ‎


گسترش فولاد  -   تراکتورسازی


*‎هفته نهم

پدیده   -    ذوب آهن‎  ‎


نفت آبادان - نفت تهران‎ ‎

استقلال خوزستان -  پرسپولیس‎  ‎


پیکان   -   گسترش فولاد تبریز


سایپا     -   سپیدرود رشت‎ ‎


تراکتورسازی -   پارس جنوبی جم‎ ‎


استقلال    -  فولاد خوزستان


سپاهان  -  سیاه جامگان‎  ‎
‎ ‎

‎*‎هفته دهم
سپیدرود    -  پدیده‎  ‎


سیاه جامگان -  نفت آبادان‎  ‎


ذوب آهن  اصفهان  - پارس جنوبی جم

نفت تهران   -   استقلال خوزستان‎ ‎

پیکان    -    تراکتورسازی‎  ‎


گسترش فولاد -   سپاهان‎  ‎


فولاد خوزستان   -  سایپا‎  ‎


پرسپولیس  -   استقلال


*‎هفته یازدهم
تراکتورسازی -  ذوب آهن‎  ‎

سپاهان   -  پیکان‎  ‎


استقلال    -  نفت تهران


پارس جم -  سپیدرود‎   ‎

نفت آبادان  - گسترش‎ ‎فولاد تبریز


پدیده   -  فولاد خوزستان

استقلال خوزستان -  سیاه جامگان‎ ‎


سایپا  -  پرسپولیس‎ ‎


*‎هفته دوازدهم

پرسپولیس  -   پدیده


پیکان   -  صنعت نفت‎ ‎


‎ ‎سپیدرود رشت - ذوب آهن


گسترش فولاد   -  استقلال خوزستان


سپاهان اصفهان -   تراکتورسازی


نفت تهران -  سایپا

سیاه جامگان -  استقلال

فولاد خوزستان  -  پارس جم


*‎هفته سیزدهم


استقلال خوزستان  -    پیکان


پدیده  -   نفت تهران


تراکتورسازی - سپیدرود رشت


استقلال تهران -   گسترش فولاد تبریز

ذوب آهن  -    فولاد خوزستان


نفت آبادان   -   سپاهان


سایپا -   سیاه جامگان


پارس جم -    پرسپولیس


*‎هفته چهاردهم


سیاه جامگان   - پدیده


پرسپولیس-  ذوب آهن


سپاهان -  استقلال خوزستان


فولاد خوزستان- سپیدرود رشت


نفت آبادان -  تراکتورسازی

گسترش فولاد تبریز -   سایپا


پیکان    -    استقلال


نفت تهران  -    پارس جنوبی


‎*‎هفته پانزدهم


استقلال خوزستان -  نفت آبادان


سایپا    -    پیکان‎ ‎


ذوب آهن  -  نفت تهران


پدیده  -   گسترش فولاد

تراکتورسازی  -  فولاد خوزستان‎ ‎

استقلال -   سپاهان


پارس جنوبی جم -   سیاه جامگان
 

 
سپیدرود   -   پرسپولیس

تعداد بازدید مطلب : 616
گروه:اخبار ورزش همگانی| تاریخ ایجاد:1396/04/19,11:57| نویسنده:سایت باشگاه| چاپ

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی