شنبه, 27 ارديبهشت 1399 16:20

یوسف بهزادی: زمانی من خودم را موفق می دانم که باشگاهم موفق شود

سنگربان تیم فوتبال ذوب آهن از دوران قرنطینه خانگی بعنوان یک فرصت سیاه و سفید نام برد.
یوسف بهزادی دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مصاحبه ای اختصاصی با سایت باشگاه ذوب آهن، از تمرینات انفرادی و دلتنگی هایش برای مستطیل سبز صحبت کرد.

ابتدا تمریناتم را درمنزل انجام می دادم
یوسف بهزادی در رابطه با وضعیت تمرینات انفرادی اش گفت: در ابتدای قرنطینه خانگی تمریناتم را در خانه دنبال کردم، ولی صادقانه بگویم در خانه نمیشود تمرین خاصی انجام داد. به خصوص برای ورزشکاران حرفه ای که نیاز دارند تمرینات هوازی مختلفی انجام دهند. به همین علت من تمرینات هوازی را در فضای باز زیر نظر مربی خصوصی و در چمن طبیعی  و همچنین کار با وزنه را در سالن اختصاصی یکی از دوستانم در تهران هفته ای سه تا چهار جلسه انجام می دادم. چون از نظر روحی هم آدمی هستم که به شدت از در خانه ماندن بیزارم. ولی در طول تمرینات خارج از منزل سعی می کردم موازین بهداشتی را کاملا رعایت کنم. همچنین با "مندز" مربى دروازه بانى تیم فوتبال ذوب آهن هم در ارتباط بوده و هستم.

در صورت ادامه مسابقات، لیگ برتر افت خواهد کرد 
سنگربان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در رابطه با لغو و یا از سرگیری لیگ برتر فوتبال گفت: اگر لیگ برتر با این شرایط فعلی بخواهد ادامه پیدا کند مسلما با افت چشمگیری در کیفیت لیگ مان مواجه خواهیم شد، زیرا تقریبا همه بازیکنان حاضر در لیگ به یک اندازه با افت بدنی روبرو شدند و هیچ چیز به اندازه دوری طولانی مدت از شرایط مسابقه، به یک ورزشکار آسیب وارد نمی کند. در این شرایط بازیکنان تا بخواهند به شرایط آرمانی خود باز گردند زمان لازم دارند. از طرفی اگر بازیکنی دچار آسیب دیدگی شود، کل لیگ را از دست خواهد داد. به هر حال اگر قرار باشد لیگ ادامه پیدا کند 3 تا 4 هفته زمان  و چند بازی تدارکاتی لازم است تا به شرایط مسابقه باز گردم. 
اولویت من ، موفقیت و سربلندی باشگاهم است
دروازه بان ذوب آهن ادامه داد: اگر قرار باشد لیگ برتر ادامه پیدا کند، هم من و هم بقیه بازیکنان تیم تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تیم فوتبال ذوب آهن با قدرت تمام در این رقابت ها حاضر شود. زیرا زمانی من خودم را موفق می دانم که باشگاهم موفق شود و وقتی پای آبروی تیمم به میان باشد، صد درصد توان خود را در زمین میگذارم.

فوتبال یک عشق است 
بنظر من فوتبال اول یک عشق است تا یک شغل. زیرا اگر کسی عاشق فوتبال نباشد، نمی تواند آن را بعنوان یک شغل بپذیرد و از آن پول در بیاورد. در این وضعیت کنونی، دوری از فوتبال بیش از همه چیز من را آزار می دهد. این خاصیت انسان است که تا چیزی را از دست ندهد قدر آن را نخواهد دانست. 
روند خوبی داشتیم که کرونا نگذاشت ادامه پیدا کند
داشتیم خوب نتیجه میگرفتیم و با رادولوویچ هماهنگ شده بودیم و اگر این تعطیلی اجباری پیش نمی آمد، خیلی وضعمان در جدول بهتر بود. حتی خوش بینانه بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم، میتوانستیم برای کسب سهمیه آسیایی تلاش کنیم. به هر حال فوتبال غیر قابل پیش بینی است و احتمال وقوع هر اتفاقی در آن وجود دارد. مخصوصا باشگاه بزرگی مثل ذوب آهن که همیشه نشان داده است در هر شرایطی شگفتی ساز است. 

کرونا را جدی بگیریم
از همه مردم تقاضا دارم این بیماری را جدی بگیرند و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مثل فاصله گذاری اجتماعی، استفاده روزانه از دستکش و ماسک و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی، از این برهه سخت عبور کنیم. زیرا تمام دنیا با آن درگیر هستند و کشورهایی که به این موضوع اهمیت دادند توانستند آن را بهتر مهار کنند. در پایان از خداوند می خواهم به حق این روز ها و شب های عزیز، سلامتی همه مردم جهان و شفای عاجل به تمام بیماران عطا فرماید.

Read 538 times Last modified on شنبه, 27 ارديبهشت 1399 16:24