سه شنبه, 15 بهمن 1398 08:30

بار دیگر حل مشکلات باشگاه در بوته تدبیر و کار شناسی

به گزارش سایت باشگاه، ادی گابریل هرناندز، بازیکن تبعه هندوراس که در  فصل گذشته به عضویت تیم فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی  ذوب‌آهن اصفهان در آمده بود  پس  از ترک باشگاه و اتمام همکاریش با تیم ذوب آهن ، در ارتباط با  اخذ تمام وکمال! حق و حقوقش از  این باشگاه  به فیفا شکایت کرد اما در نهایت فیفا شکایت این بازیکن را رد و حق را به باشگاه ذوب آهن داد. این بازیکن که در  فصل گذشته به جمع مردان آهنین دیار زنده رود  پیوسته بود، بعد از جدایی   آقای امید نمازی از تیم و باشگاه ذوب آهن،  ازاین تیم جدا شد.

این اتفاق نادر  درحالی روی داده  است  که  باشگاه ‌های ایرانی در پرونده‌های از این دست و با ابعاد  بین‌المللی که یک طرف آن یک بازیکن یا مربی خارجی قرار داشته باشد، برنده نیستند اما اینبار باشگاه ذوب‌آهن با توجه  به کار شناسی و مداقه علمی  در پرونده گابریل  هرناندز موفق شد از  محکومیت و هرگونه جریمه احتمالی رهایی پیدا کند.

این پیروزی باشگاه ذوب‌آهن در یک پرونده بین‌المللی در حالی است که پیش از این نیز باشگاه ذوب آهن موفق شده بود با  تدبیر و کارِ کار شناسی  شکایت از رضا شکاری و باشگاه روبین کازان روسیه را در فیفا پیش ببرد و درنهایت با دریافت رای پرداخت حق رشد این بازیکن توسط باشگاه روسی، برنده این پرونده باشد. 

 

Read 427 times Last modified on سه شنبه, 15 بهمن 1398 09:55