شنبه, 28 دی 1398 08:35

مهندس یزدی زاده: عملکرد آقای محمدی قابل تقدیرو تشکر است

به گزارش سایت باشگاه؛ مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ورزش دوست شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان در مراسم تکریم و معارفه سرمربیان قدیم و جدید تیم فوتبال  ذوب آهن اصفهان ضمن اعلام حمایت تمام و کمال از مدیریت فعلی باشگاه ذوب آهن اصفهان، ابراز امیدواری نمود که با انتخاب سرمربی جدید، تیم فوتبال ذوب آهن نیم فصل متفاوتی را رقم خواهد زد.

مهندس منصور یزدی زاده، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در این  آیین با گرامیداشت یاد وخاطره اصغر فروتن، پیشکسوت فوتبال ذوب آهن، گفت: به صورت طبیعی ذوب آهن با توجه به سابقه و قدمتی که دارد، سطح انتظارات بیش از این است. این انتظاری است که پرسنل و هواداران ذوب آهن دارند و ما نمی توانیم چشم و گوشمان را روی این ماجرا ببندیم. همانطور که اشاره شد نخستین بار است که یک سرمربی در حال رفتن است و یک سرمربی می خواهد کارش را شروع کند و هر دو در مراسم حضور دارند و این برای کل مجموعه ذوب آهن ارزشمند  است.

مدیرعامل ذوب آهن بیان کرد: با توجه به سابقه ای که آقای میودراگ رادولوویچ دارند و با بازیکنان خوبی که داریم و می توانیم در آینده نتایج خوبی را رقم بزنیم.

مهندس یزدی زاده خاطرنشان کرد: آمدن این سرمربی جدید را به فال نیک می گیرم. و این امیدواری است که نیم فصل را با موفقیت شروع کنیم. بالاخره مشکلات مالی همیشه وجود دارد اما اگر به گذشته ذوب آهن نگاه کنید، کسی را نداریم که به خاطر مشکلات مالی با ذوب آهن قهر کند. تعهدی که در اینجا داریم کاملا دو طرفه است و من این را در تمام مجموعه دیده ام. این جای تقدیر و تشکر دارد و آقای محمدی هم در تلاش است تا به تعهدات خود عمل کنیم و از این بابت مشکلی نداشته باشیم.

مدیرعامل شرکت در ادامه افزود: گزینه های مختلفی خارجی برای سرمربی گری ذوب آهن بود اما میودراگ رادولوویچ به عنوان سرمربی انتخاب شد و من با توجه به رزومه ای که دارد، خیلی امیدوار شدم که بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. من به ایشان تاکید کردم که الویت ما بازی اخلاقی است و در وهله بعد گرفتن نتیجه خوب و بازیکن سازی است. امیدوارم که ذوب آهن سال ها با این سرمربی ادامه دهد و آن چیزی که حق ذوب آهن ادا شود.

Read 610 times