شنبه, 28 دی 1398 08:28

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن: پنجاه میلیارد از بدهی ها را تا کنون پرداخت کرده ایم

به گزارش "سایت باشگاه"، مراسم معارفه رادولوویچ سرمربی جدید تیم ذوب آهن صبح چهارشنبه برگزار شد. در جریان این مراسم جواد محمدی مدیرعامل ذوب آهن صحبت هایی را درباره اقداماتش در این باشگاه انجام داد

وی  که شرح عملکردش در 5 ماه گذشته را ارائه می داد، عنوان کرد: باشگاه در 5 ماه گذشته تغییر و تحولاتی داشت و همه از شرایط خبر داشتند. ما تیم فوتبال خوبی با تلفیق از باتجربه‌ها و جوانان داریم که باید از زحماتشان تشکر کنم. انشاالله با تلاشی که در نیم فصل دوم می‌کنند، نتایج خوبی می‌گیرند.

او بااشاره به برخی مسائلی که علیه مدیریتش مطرح شده، تاکید کرد: در یکی دو ماه گذشته صحبت‌ها و اطلاعاتی مطرح شد. واقعیت این است که شرایط باشگاه باتوجه به وضعیت مالی شرایط خاصی بود. ما بالغ بر 100 میلیارد تومان بدهی داشتیم. مبلغی که از گذشته برجای مانده بود. با تلاش و برنامه‌ریزی و حمایت خاص از سوی شرکت رقمی کمک کردند که فکر می کنم یک رکورد بود که البته این کار برای من جواد محمدی تنها نبوده است.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در ادامه افزود: باید بگویم که در طول پنج ماه مبلغی حدود ۵۰ میلیارد تومان از بدهی‌ها پرداخت شده است. این عدد و رقم کمی نیست. می‌شود سالم کار کرد و برنامه‌ریزی کرد. بخشی از این مبلغ ورود نقدینگی به باشگاه بوده و بخشی کاهش تعهدات باشگاه بوده است. بخشی هم کسر بدهی‌های سنواتی و مالیاتی باشگاه است. خدا را شکر بعد از 5 ماه می‌توانیم بگوییم که چیزی حدود ۵۰ میلیارد از بدهی‌ها و تعهدات باشگاه کم شده است.

محمدی همچنین گفت: ما در چارت اداری‌مان اصلاحات خیلی خوبی داشتیم. فکر می کنم الان باشگاه سر و سامان یافته است. به عنوان نمونه ما فردی را به عنوان کارمند داشتیم که چیزی حدود ۱۵ میلیون تومان حقوق ماهیانه می‌گرفت. ما او را کنار گذاشتیم و طبیعی است که اصلاحات این موارد هزینه دارد و برایمان شایعه و مشکلاتی ایجاد می کند. به هر ترتیب منافع این افراد قطع شده است. با این حال جو خوبی در باشگاه حاکم شده است. شاید باورتان نشود ما در بخش حقوقی روزی نیست که یک شکوائیه حقوقی مطرح نشود که البته حل شده‌اند.

وی در ادامه درباره حضور رادولوویچ به عنوان سرمربی ذوب آهن خاطرنشان کرد: اتفاق میمون و مبارکی رخ داده است. ابتدا باید از علی‌آقا منصوریان و کادرش تشکر کنم که در طول مدتی که در باشگاه بودند از جان و دل تلاش کردند. از روزی که ما با هم کار کردیم تا این به موقع،‌ ما هیچ مشکلی با ایشان نداشتیم. من همیشه قدردان زحمات ایشان هستم. امیدوارم هر کجا که هستند موفق باشند. به آقای میودراگ رادولوویچ که مربی خوب و با سابقه‌ای است هم خیر مقدم می‌گویم با حضور ایشان، ذوب‌آهن می‌تواند پرقدرت‌تر به کارش ادامه دهد، حمایت مجموعه ذوب‌آهن همیشه وجود دارد. تیم فوتبال و بازیکنانش آمادگی لازم را دارند و ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است و می‌دانم که می‌توانند توانایی‌هایی خودشان را بیش از پیش ثابت کنند. از هواداران ذوب‌آهن تشکر می‌کنم که صبر کردند تا این اتفاق بیفتد. باید کسی به عنوان سرمربی انتخاب می‌شد که در جایگاه ذوب‌آهن و جانشینی منصوریان است

Read 576 times Last modified on شنبه, 28 دی 1398 08:35