شنبه, 28 دی 1398 08:17

منصوریان: حضور در ذوب آهن بهترین دوران مربیگری ام بود

سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب آهن معتقد است دوران بی نظیری را در این تیم داشته است و فقط می توان آن را با دوران حضورش در نفت مقایسه کرد.

به گزارش سايت باشگاه، علیرضا منصوریان سرمربی سابق ذوب آهن در مراسم معارفه سرمربی جدید این تیم عنوان کرد: آرزوی بهترین اتفاقات را برای این تیم دارم و به این مجموعه و بازیکنانم اعتقاد دارم. اگر پولی به این تیم تزریق می شد، برکت زیادی داشت.

وی ادامه داد: دوران حضورم در ذوب آهن را فقط می توانم با دوران حضورم در نفت مقایسه کنم و بهترین دوران مربیگری ام بود. یک سال فوق العاده خوب داشتم و از مردم اصفهان تشکر می کنم. هواداران در روزهای سخت پشت ما بودند. فوتبال پیچیدگی های خاص خود را دارد و یک بار توپ به نفع شما می چرخد و یک بار به ضرر شما. احساس می کنم فقط جابجا شدم و احساس دوری از تیم را ندارم.

منصوریان اضافه کرد: بازیکنان من باعث شدند که تیم من، بهترین تیم ایرانی آسیا شود و من هم بهترین مربی شوم. در دوران حضورم در این تیم، بازیکنان خوبى در كنارم بودند. در یک سالی که اینجا بودم، لذت بردم و بعد از تهران، اینجا خانه من است و هر چیزی که مربی جدید نیاز داشته باشد، حاضرم به او انتقال دهم.

 وى در پايان افزود: از حمايت هاى خالصانه دكتر محمدى در مدت حضورم در تيم فوتبال ذوب آهن و همچنين حمايت هاى مهندس يزدى زاده كمال تشكر را دارم.

Read 570 times Last modified on شنبه, 28 دی 1398 08:28