سه شنبه, 22 مهر 1399 11:54

عرفان پور افراز:شانس اسم دیگر تلاش و تمرین است

 28 ساله است و از کودکی عاشق فوتبال بوده و به رونالدو  به خاطر نظم و تلاشش و همینطور علی کریمی  به خاطر جدیتش شدیداً علاقه داشته ودارد. عرفان پور افراز هافبک جوان  تهرانی تیم ذوب آهن، سابقه حضور در تیم های استقلال، بادران، ملوان انزلی، نود ارومیه، پیکان و نفت مسجد سلیمان و تجربه همکاری با مربیانی همچون صمد مرفاوی، نادر دست نشان، فرهاد کاظمی و رضا مرزبان را در کارنامه خود دارد.
 عرفان پور افراز سال 97 -98 عنوان بهترین هافبک لیگ یک را از آن خود نمود. وی که فارغ التحصیل رشته مدیریت اماکن ورزشی است ، در ارتباط با حضورش در تیم ذوب آهن اصفهان می گوید: تیم ذوب آهن یکی از تیمهای ریشه دار و پر افتخار فوتبال کشور  است که سابقه نایب قهرمانی آسیا را دارد و عضویت در این تیم برای هربازیکنی  مایه افتخار است. وی  در گفتگو با سایت باشگاه اظهار داشت : بازیکن فوتبال برای موفقیت باید استراحت و تغذیه خوب داشته باشد واز همه مهمتر تلاش وپشتکار  و تمرین مسمتر است اگر چه شانس اهمیت دارد  اما به نظر من تلاش و تمرین و پشتکار مداوم همان اسم دیگر شانس است  وهمین دو موضوع است که به یک بازیکن شخصیت می دهد.
 وی در ارتباط با رحمان رضایی سرمربی تیم گفت: کار کردن با آقای رضایی برای من افتخار بزرگی است زیرا ایشان از معدود سرمربیانی هستند که هم سابقه حضور در لیگ برتر را دارند و هم سابقه بازی در خارج از کشور و از اصول فوتبال روز دنیا اطلاعات کاملی دارند ؛ ایشان با تمام وجود در تمرینها حضور دارند وبه خوبی تیم را هدایت می کنند.
 هافبک جوان تیم ذوب آهن در ادامه گفت: توصیه من به همه جوانان و علاقه مندان به مستطیل سبز این است که اول از هر چیز احترام پدر و مادرشان را داشته باشند و سپس برای هدفشان با تمام وجود بجنگند وتلاش کنند وی در ارتباط با جایگاه تیم ذوب آهن در لیگ آتی گفت: من ایمان دارم که تیم ذوب آهن با بازیکنان با تجربه وبا انگیزه و کادر فنی بسیار خوبی که دارد یکی از تیم های مدعی لیگ خواهد بود، ذوب آهن تیمی ریشه دار وقوی است که بازیکنان بزرگی همچون آقای رضایی رابه فوتبال کشور تحویل داده است .
پور افراز در پایان ضمن تشکر از مدیر عامل و هیات مدیره باشگاه که به او فرصت عضویت در خانواده بزرگ ذوب آهن را داده اند، گفت: امیدوارم با تلاش بچه ها و درایت سرمربی ومربیان و حمایت هواداران پر شور تیم ذوب آهن، بتوانیم این تیم پر افتخار را به روزهای خوب برگردانیم و همچنین امیدوارم که ملت بزرگ ایران بتوانند به زودی  زود !  بیماری کرونا را شکست بدهند ومیهن عزیز اسلامی به روزهای سلامتی و خوش پیش از کرونا باز گردد.

Read 82 times