سه شنبه, 22 مهر 1399 09:46

مدير ورزش بانوان باشگاه ذوب آهن: چند ماه پيش كليه مطالبات فصل گذشته تيمهاى بانوان باشگاه را پرداخت كرديم

ميترا چين سرى مدير ورزش بانوان باشگاه ذوب آهن در گفتگويى با سايت رسمى باشگاه ضمن ابراز اين نكته كه براى اولين بار در طى ساليان گذشته مطالبات كليه بازيكنان و كادرهاى تيمهاى بانوان باشگاه در فصل 98-99 را در اواخر خردادماه امسال پرداخت كرده و با همه تسويه حساب شده است، اظهار كرد: اين حركت استثنايى كه براى اولين بار رخ داد و به اذعان همگان در طول ٢٥ سال گذشته چنين اتفاقى رقم نخورده بود و بازتاب فوق العاده و مثبتى را براى بستن تيمهاى بانوان  براى فصل جديد ايجاد كرد.
وى در ادامه افزود: با چنين پشتوانه مثبت و قابل ذكرى كه رخ داد، موفق شديم با يك برنامه ريزى مدون و با حمايتها و رهنمودهاى آقاى دكتر جواد محمدى مديرعامل محترم باشگاه، تيمهاى مختلف بانوان باشگاه را بسته و به آماده رقابتهاى اين فصل كرده ايم.

بازیکنان و کادر کلیه تیمهای بانوان فصل 98_99 چندماه پیش کامل پرداخت شده است و با کلیه آنها تسویه حساب گردید.
مدير ورزش بانوان باشگاه همچنين گفت:
تمامى كارها و امور تیمهای والیبال، هندبال و والیبال نشسته بانوان باشگاه به طور كامل و صد درصد انجام شده  و آماده شروع  مسابقات هستند. تيم هندبال شنبه اعزام میشوند و والیبال 5شنبه 1آبان شروع بازیهاست که ذوب آهن بازی اول میزبان مى باشد. تيم بسکتبال بانوان باشگاه هم، تقريبا آماده براى شروع مسابقات است. در مورد تيم فوتبال بانوان باشگاه هم بايستى بگويم كه 70درصد تیم بسته شده و تمرینات والیبال و فوتبال از مردادماه آغاز شده است. تيم هندبال از اول شهریور 
تمرينات خود را شروع كرده و تيم والیبال نشسته باشگاه بخاطر شرایط خاص جسمانى كه دارند و همچنين به خاطر شرايط بيمارى کرونا، از هفته آینده تمرينات خود را آغاز خواهند كرد.
 وى در پايان گفت: تیمهای امسال و یارگیریها نسبت به فصل هاى گذشته، با توجه به اهداف باشگاه و شركت سهامى ذوب آهن مبنی بر جوانگرایی و استفاده حداكثرى از  بازيكنان و نيروهاى بومى و به كارگيرى فرزندان محترم پرسنل کارخانه بسته شده اند و اين مساله هم در جذب  بازیکن و هم در استخدام کادر تيمها لحاظ گرديده است که با عنایت پروردگار  و دعای خیر همراهان همیشگی، شروع متفاوتى را در عرصه مسابقات و از سوى تيمهاى بانوان باشگاه ذوب آهن شاهد خواهيم بود.

Read 31 times Last modified on سه شنبه, 22 مهر 1399 08:00