سه شنبه, 31 تیر 1399 13:39

تعامل باشگاه ذوب آهن با هولدينگ صدر تامين

تعامل باشگاه ذوب آهن با هولدينگ صدر تامين
به گزارش سايت باشگاه؛ نشست هم‌اندیشی "محسن بیدى"مدیر روابط عمومی هلدینگ صدرتامین با جمعی از نمایندگان کارگران و مسئولین و نمايندگان شرکت های تابعه ذوب آهن اصفهان ۳۰ تیرماه در سالن همايش روابط عمومى شركت سهامى ذوب آهن  برگزار شد.

 مدیر روابط عمومی هلدینگ صدرتامین در این نشست با ابلاغ مراتب قدردانی "دكترغلامرضا سلیمانی"مدیرعامل این هلدینگ به کارگران سختکوش ذوب آهن اصفهان، گفت: کارگران ذوب آهن اصفهان تاریخ سازانی هستند که با تلاش و کوشش ستودنی خود  تاریخ پر افتخار این مجموعه را رقم زده اند.

بیدی با اشاره به مشکلات معیشتی که برای مردم به وجود آمده است، گفت: در چنین شرایطی همه ما وظیفه داریم از طریق تعاونی‌های مصرف و مسکن علاوه بر اتخاذ راهکارهای مناسب برای خدمات رسانی گسترده به همکاران، نسبت به تامین مسکن ارزان قیمت برای آن ها برنامه‌ریزی و اقدام کنیم.

 وی با بیان این که باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن به عنوان نماینده خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان در عرصه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی حضور دارد، تاکید کرد: باید با تعاملات مستمر و برنامه‌ های مدون و  بلندمدت فرهنگ‌سازی شود تا کارگران ذوب آهن اصفهان به عنوان هوادار به این باشگاه تعلق خاطر بیشتری داشته باشند.

 مدیر روابط عمومی هلدینگ صدرتامین به قابلیت های گوناگون تولیدی در زیرمجموعه این هلدینگ اشاره کرد و افزود: شرکت‌ تعاونی های مصرف و مسکن در راستای ارائه خدمات گسترده و ارزان قیمت تر باید از این قابلیت‌ها بهره گیری کنند.

 همچنين در اين نشست صميمانه،"کامران شیرزادی"مدیر روابط عمومی و امور بين الملل باشگاه فرهنگى ورزشى ذوب آهن اصفهان ضمن اشاره به تاريخچه و عملكرد پرافتخار اين باشگاه در عرصه ورزش قهرمانى و همگانى،گفت: باشگاه ذوب‌آهن عضوى جدایی ناپذیر از مجموعه و خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان است و همه در این باشگاه در تلاش هستند برای همکاران خود در ذوب آهن اصفهان نمایندگان شایسته‌ای باشند. 
وى در ادامه اظهار كرد: كارگران و پرسنل زحمتكش و ايثارگر  شركت سهامى ذوب آهن، همواره و در طول ساليان متمادى پشتيبان و همراه باشگاه ذوب آهن بوده و كسب اين همه افتخارات ورزشى و فرهنگى در طول عمر پربركت اين باشگاه، بدون اين همراهى خالصانه امكان پذير نبود.
مدير روابط عمومى باشگاه ذوب آهن همچنين از هلدينگ صدر تامين تقاضا كرد كه در بحث تعاونى مسكن و امتيازاتى كه براى پرسنل شركت در نظر گرفته شده است، پرسنل باشگاه ذوب آهن هم مدنظر باشند كه مورد موافقت و حسن نظر آقاى بيدى مدير روابط عمومى هلدينگ صدر تامين قرار گرفت و ايشان همچنين از مديريت و سرپرستى هاى مختلف روابط عمومى شركت خواستند كه در زمينه هاى مختلف با روابط عمومى باشگاه ذوب آهن همكارى و هميارى گسترده ترى انجام گيرد.

گفتنی است؛  در این جلسه نمایندگان کارگران و شرکت های تابعه ذوب آهن اصفهان نیز دیدگاه ها و ایده های خود را برای هم افزایی و همسویی مجموعه صدر تامین بیان کردند.
شايان ذكر است؛ در اين نشست دكتر راعى مشاور عالى مهندس يزدى زاده مديرعامل شركت سهامى ذوب آهن و جناب سرهنگ مختارى فرماندهى بسيج شهيد تندگويان شركت نيز حضور داشتند.

Read 123 times