پنج شنبه, 26 تیر 1399 21:22

داور رسما و علنى سر تيم ما را بريد

از حق خود كوتاه نخواهيم آمد

به گزارش سايت باشگاه ذوب آهن؛ احمد جمشيدى سخنگو و عضو هيات مديره باشگاه ذوب آهن در گفتگويى ضمن اعلام اين مساله كه چه كسى جوابگوى مردم اصفهان خواهد بود در حالى كه در بازى با ماشين سازى تبريز تيم داورى رسما و علنا سر تيم فوتبال ذوب آهن را بريد؛ اظهار كرد: 
واقعا بايستى به حال فوتبال ايران تاسف خورد، اتفاقاتى كه در بازى ذوب آهن با ماشين سازى رخ داد بهيچوجه قابل پذيرش براى مردم شريف اصفهان، كارگران و پرسنل زحمتكش كارخانه و باشگاه ذوب آهن و همچنين عدالتخواهان جامعه فوتبال ايران نيست و نخواهد بود. 
وى ادامه داد: كميته داوران، سازمان ليگ برتر و فدراسيون فوتبال ايران بايستى در برابر اين بى عدالتى علنى موضع گيرى روشن خود را اعلام كنند و ما از حق مردم اصفهان و خانواده بزرگ ورزش ذوب آهن نخواهيم گذشت. به نظر مى رسد نهادهاى نظارتى بايستى بيشتر و گسترده تر از هميشه به فوتبال ايران ورود كنند.
سخنگوى باشگاه ذوب آهن همچنين گفت: واقعا بايد پرسيد كه به كدامين گناه اينگونه با ذوب آهن كه همواره مظلوم و نجيب بوده است رفتار ميكنند؟ مساله آنچنان حاد و علنى بود كه قاسم حدادى فر كاپيتان خوش اخلاق ذوب آهن كه ساليان سال به عنوان برترين بازيكن اخلاق مدار فوتبال كشور انتخاب شده است، با كارت قرمز داور روبرو شد.اطمينان داشته باشيد كه داور اين ديدار به منفورترين چهره براى مردم اصفهان تبديل شد و هرگز آن چه با بى عدالتى علنى در چمن ورزشگاه فولادشهر انجام داد، فراموش نخواهد شد. اين داور بايستى در يكى از برنامه هاى سراسرى و پر بيننده فوتبال رسما از مردم اصفهان عذرخواهى كند و در غير اينصورت تنديس اين شخص را به عنوان يك چهره منفور در شهر اصفهان به نمايش عموم مردم خواهيم گذاشت.
جمشيدى در ادامه ابراز كرد: 
از همه ملت شريف و فوتبال دوست ايران تقاضا مندم كه فيلم مسابقه ذوب آهن ماشين سازى را نگاه كنند و ببينند كه در اين مسابقه چه بر سر ذوب آهن آوردند؟! 
اين داور بايستى نقره داغ شده و براى هميشه از داورى فوتبال كنار گذاشته شود، در غير اين صورت سلامت و حيثيت جامعه شريف داوران زحمتكش فوتبال ايران لكه دار باقى خواهد ماند. 
سخنگوى باشگاه ذوب آهن همچنين اظهار كرد: 
اگر عملكرد به شدت ضعيف و غيرقابل دفاع  داور اين ديدار، عمدى و حاصل جريانات پشت پرده مافياى فوتبال ايران باشد كه واسفا و اين داور و ديگر دست اندركاران اين ناداورى علنى، تا ابد اسير وجدان خود خواهند بود و اگر سهوى باشد كه بايد تاسف خورد از عملكرد كميته و دپارتمان داورى كه چنين داور بى تجربه اى را براى اين مسابقه حساس و ٦ امتيازى انتخاب و چيدمان كرده اند. در حقيقت بايد اشاره كنم كه ما از تيم ماشين سازى شكست نخورديم، بلكه تيم داورى و به ويژه داور اصلى اين مسابقه شكست ناجوانمردانه را به ذوب آهن تحميل كردند و ما بى صبرانه منتظر بازبينى فيلم اين بازى توسط مسئولين ذيربط در كميته و دپارتمان داورى هستيم كه به مردم استان اصفهان توضيح دهند.
جمشيدى در پايان ضمن تقدير از فوتبال تهاجمى بازيكنان ذوب آهن در اين ديدار، گفت: تيم فوتبال ذوب آهن به مانند ديدار هفته گذشته در برابر تيم فوتبال شاهين شهردارى بوشهر فوتبالى سراسر تهاجمى را به نمايش گذاشت كه اگر داور اينگونه عمل نكرده بود نتيجه اى به مانند هفته بيست و چهارم را بدست آورده و به هواداران عزيز و مردم اصفهان تقديم مى كرديم، اما چه سود كه در آتشى سوختيم كه مستحق آن نبوديم.

Read 151 times Last modified on پنج شنبه, 26 تیر 1399 21:27