سه شنبه, 24 تیر 1399 07:03

ششمین مرحله از تست کرونای بازیکنان ذوب‌آهن منفی اعلام شد.

روز گذشته و پس از بازگشت کاروان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان از بوشهر، کلیه نفرات این تیم برای ششمین بار مورد آزمایش تست پی سی آر قرار گرفتند که نتیجه آزمایش کلیه نفرات تیم شامل بازیکنان، مربیان و عوامل اجرایی منفی اعلام شد.
 دکتر اميرحسين شریفیان پور پزشک تیم فوتبال ذوب آهن ضمن بیان مطلب فوق افزود: برای ششمین بار کلیه نفرات تیم را مورد تست کرونا قرار دادیم که خوشبختانه جواب کلیه نفرات منفی اعلام گرديد، ضمن اینكه آزمایش فوق تحت نظارت نماینده ایفمارک انجام شد.
 شریفیان پور گفت: در تمرینات و اردوها کلیه پروتکل های بهداشتی را رعايت می‌کنیم. خوشبختانه بازیکنان و كادر ما همه حرفه‌ای هستند و همکاری لازم را با کادر پزشکی تیم به صورت کامل انجام می دهند. نظارت مستمر و پیگیری های تیم پزشکی نیز باعث گردیده که به لطف خدا و همکاری بازیکنان و سایر عوامل تیم، نتیجه همه تست ها منفی باشد.
وى در پايان گفت:  تاکنون در دو شهر پرخطر مشهد و بوشهر برای انجام مسابقه حاضر شده ايم و بازی بعدی خارج از شهر ما در استان خوزستان و شهر اهواز است. امیدوار هستیم با توجه به وضعیت اهواز، از این مرحله هم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به سلامت عبور کنیم.

Read 84 times