شنبه, 21 تیر 1399 09:00

انحلال تیم بسکتبال ذوب آهن کذب است

به گزارش سایت باشگاه؛ احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب آهن در گفتگویی ضمن اعلام این مطلب که شایعه انحلال تیم بسکتبال ذوب آهن کذب محض است، اظهار کرد: این روزها در فضای مجازی و برخی از رسانه ها، شاهد شایعات و اخبارکذبی مبنی برانحلال تیم بسکتبال پرافتخار و قدیمی باشگاه ذوب آهن هستیم که متاسفانه گاها مغرضانه نیز به نظر می رسد.

وی ادامه داد: به صراحت اعلام می کنم که چنین شایعاتی به هیچ وجه صحیح نبوده و فصل آینده نیز تیم بسکتبال ذوب آهن را در لیگ برتر بسکتبال باشگاههای ایران خواهیم داشت.

وی همچنین گفت: در حال برنامه ریزی هستیم که برای فصل آینده یک تیم قدرتمند و در حد نام باشگاه ذوب آهن آماده کرده و در مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور شرکت دهیم.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در پایان ابراز کرد: ضمن تشکر و تقدیر از رسانه های صادق که همواره به عنوان یار دیرین  و با بیان حقایق، به ورزش کشور کمک میکنند، از برخی رسانه ها به ویژه در فضای مجازی گلایه مندیم که با پخش شایعاتی دروغ و کذب، موجب تشویش اذهان عمومی شده و فشار مضاعفی را بر باشگاهها و دست اندرکاران فوتبال کشور وارد می کنند. از همه اهالی رسانه عزیز و گرانقدر تقاضامندیم که اخبار واقعی و درست را از اینجانب به عنوان سخنگوی رسمی باشگاه یا از روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه دریافت کنند. 

 

Read 77 times