پنج شنبه, 22 خرداد 1399 21:00

رادولوویچ رسماً درخواست فسخ قرارداد نکرده/ برنامه‌ای برای تغییر مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن نداریم

مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن گفت: اخیراً مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن با بیماری دست و پنجه نرم می‌کرد که با بهبود وضعیت، او همچنان می‌تواند به فعالیت خود ادامه دهد.

منصور یزدی‌زاده درمصاحبه ای، درباره وضعیت مدیریت باشگاه ذوب‌آهن اظهار داشت: مدیرعامل باشگاه به دلیل کسالت و بیماری مدتی است در محل باشگاه حاضر نشده است، اما برنامه‌ای برای برکناری ایشان نداریم و جواد محمدی می‌تواند پس از بهبود وضعیت سلامت خود به کار خود ادامه دهد. شیوع ویروس کرونا باعث شده بود که رفت و آمدها به باشگاه کمتر شود و این نیز یکی از دلایل به وجود آمدن شائبه برکناری جواد محمدی بود.

وی با بیان اینکه باشگاه ذوب‌آهن در پی بازگرداندن میودراگ رادولوویچ به ایران است، افزود: سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن به دلیل شیوع کرونا حاضر به بازگشت نیست و از طرف دیگر، خود این مربی علاقه چندانی به ادامه همکاری با تیم ذوب‌آهن ندارد. در هر صورت هنوز اعلام رسمی‌ مبنی بر پایان همکاری با این مربی اعلام نشده و در صورت وقوع این موضوع، اجازه نخواهیم داد حقی از شرکت و سهامداران ذوب‌آهن ضایع شود. او از مربیان خوب لیگ است که باشگاه ذوب‌آهن با مربی‌گری او می‌تواند به موفقیت برسد.

Read 131 times Last modified on جمعه, 23 خرداد 1399 06:49