پنج شنبه, 25 ارديبهشت 1399 17:15

نژاد مهدی: هیچ چیز ارزشمند تر از جان انسان ها نیست

محمد نژاد مهدی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سایت باشگاه ذوب آهن با بیان این مطلب که این ویروس ممکن است مدتی طولانی درکنار ما باشد، گفت: ویروس کرونا ویروس ناشناخته ای است و نمی دانیم تا چه مدت با آن باید دست و پنجه نرم کنیم. در این دوران قرنطینه من به تنهایی تمرین کردم ولی باید قبول کرد هیچ چیز جای تمرین گروهی را نمیگیرد.
وی ادامه داد: بلاتکلیفی انجام شدن یا نشدن مسابقات مارا سر در گم کرده و روی شکل تمرین مان هم تاثیر گذاشته است. از مسئولان برگزار کننده مسابقات تقاضا دارم هر چه سریعتر تصمیم منطقی و عادلانه برای ادامه لیگ بگیرند. 
مدافع ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا لیگ برتر ادامه پیدا کند یا نه، گفت: بعنوان کسی که کارش و شغلش فوتبال است دوست دارم لیگ ادامه پیدا کند، چون ماهم تنها راه درآمدمان فوتبال است و دوست داریم حداقل به بخشی از پولمان برسیم. از طرفی فوتبال یک ورزش درگیرانه است و خواه ناخواه بازیکنان باهم برخورد دارند و نمیدانم چطور باید فاصله را در بازی رعایت کنیم، ولی باید واقعیت را پذیرفت که فدراسیون ما نظم کشور های اروپایی را در برگزاری لیگ ندارند و در صورت ادامه دادن بازی ها قطعا با مشکلات زیادی روبرو میشویم. اگر خدایی ناکرده فوتبالیستی کرونا بگیرد ممکن است ریه هایش تا حدی درگیر بیماری شود که مجبور شود فوتبال را کنار بگذارد. ولی از دید اجتماعی و انسانی، جان افراد، چه بازیکنان چه نیروهای برگزار کننده مسابقات در اولویت است و هیچ چیز ارزشمند تر از سلامتی انسان ها نیست.
نژاد مهدی ادامه داد: اگر قرار باشد لیگ ادامه پیدا کند، من بعنوان یک فوتبالیست 2 تا 3 هفته زمان لازم دارم تا بدنم را به شرایط مسابقه برسانم. آن هم با تمرینات گروهی منظم و انجام حداقل چند بازی تدارکاتی امکان پذیر می باشد.
وی درباره دوری از فوتبال گفت: واقعا دلم برای فوتبال تنگ شده است. ولی سعی کردم در دوران قرنطینه علاوه برانجام  تمرینات در منزل، فیلم های بازی هایم را ببینم و خودم را تا آنجا که می شد آنالیز کنم و تلاش کردم تا نقاط ضعف بازی ام را اول بشناسم و سپس در برطرف کردنشان اقدام کنم.
مدافع میانی ذوب آهن درمورد شرایط تیمش پیش از تعطیلی رقابت ها گفت: به روند رو به رشدی رسیده بودیم ولی باید این واقعیت را پذیرفت که با صدر جدول بالای 20 امتیاز و با تیم های دوم وسوم نیز اختلاف امتیاز زیادی داریم و خیلی سخت بود که به بالای جدول برسیم. ولی توانستیم خودمان را از پایین جدول جدا کنیم.
نژادمهدی در پایان افزود: همه ما میدانیم که این ویروس چقدر خطرناک است و میدانیم باید در خانه بمانیم، ولی متاسفانه مشکلات مالی جامعه آنقدر زیاد است که نمیگذارد مردم در خانه بمانند و اکثرا مجبور میشوند خطر کنند و سر کارهایشان بروند، ولی امیدوارم همه افراد جامعه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا از شر این ویروس خلاص شویم و زندگی روال عادی را از سر گیرد.

Read 573 times Last modified on پنج شنبه, 25 ارديبهشت 1399 17:22