شنبه, 30 فروردين 1399 12:09

فوتبال بانوان ذوب آهن مدیون حمایت دکتر محمدی است

چین سری: حمایت های دکتر محمدی باعث شد تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر بماند

به گزارش سایت باشگاه؛ میترا چین سری مدیر ورزش قهرمانی بانوان باشگاه ذوب آهن اصفهان در گفتگوی اختصاصی با سایت باشگاه گزارش مفصلی درباره تیم فوتبال بانوان ذوب آهن بیان .

با حمایت های جناب دکتر محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن ، تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر ماند

میترا چین سری ضمن تشکراز حمایت های دکتر محمدی از ورزش بانوان گفت: ایشان نگاه ویژه ای به ورزش بانوان دارند و اگر حمایت های ایشان نبود تیم های ورزشی بانوان ذوب آهن با مشکل جدی روبرو میشدند.

8 بازیکن در نیم فصل به اختیار خود از تیم جدا شدند

مدیر ورزش قهرمانی بانوان باشگاه ذوب آهن در ارتباط با بسته شدن تیم فوتبال بانوان برای فصل    98-99 گفت: با توجه به زمان اندکی که برای بسته شدن این تیم وجود داشت و با پیگیری های سرکار خانم سارا نصیری مدیر وقت ورزش قهرمانی بانوان و همچنین  کمبود بازیکن، در آن زمان اندک تیم فوتبال بانوان ذوب آهن برای فصل 98-99 تشکیل شد.

در شهریور ماه سال جاری از طرف باشگاه با سرکار خانم مدایم زاده برای سرمربیگری تیم فوتبال صحبت شد که چون ایشان سفری حدودا یک ماهه در پیش داشتند و با توجه به زمان اندک باقی مانده تا شروع لیگ، باشگاه با ایشان به توافق نرسیدند و تصمیم بر این شد که تا پیدا شدن سرمربی جدید، از مربی آکادمی فوتبال بانوان سرکار خانم فرزانه نصر به عنوان سرمربی استفاده شود. پس از شروع  دو هفته از لیگ و با توجه به کمبود بازیکن ،از ایشان بعنوان بازیکن – مربی ولی با قرارداد بازیکن استفاده شود.

وی افزود: دو یا سه هفته مانده به اتمام نیم فصل اول و باتوجه به جایگزینی بنده به جای سرکار خانم نصیری (که جا دارد از ایشان بابت زحمات زیادی که برای ورزش بانوان کشیدند تشکرویژه نمایم)؛ در پایان نیم فصل، 8 بازیکن تاثیرگذار به اختیار خود از تیم جدا شدند و فقط توانستیم یک بازیکن جذب کنیم و تصمیم گرفتیم از بازیکنان بومی و جوان که ماحصل آکادمی باشگاه بودند استفاده کنیم و همین اعتماد به این بازیکنان باعث شد نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

در واقع ما در بحث جایگزینی سرمربی، تعیین سرمربی داشتیم نه تغییر آن.

میترا چین سری در رابطه با جایگزینی مژگان مدایم زاده با فرزانه نصر گفت: در واقع ما تعیین سرمربی داشتیم نه تغییر آن. وی ادامه داد : با صحبتی که در ابتدای فصل با فرزانه نصر شده بود مقرر گردیده بود که تا زمان پیدا کردن گزینه مناسب برای هدایت تیم، ایشان به عنوان مربی-بازیکن در خدمت تیم باشند.

نتایج تیم فوتبال بانوان در کل قابل قبول بود

مدیر ورزش قهرمانی بانوان اضافه کرد: در دور رفت رقابت ها و تا پایان هفته هفتم تیم فوتبال بانوان ذوب آهن با 2 برد و 5 شکست و کسب 6 امتیاز در رده هفتم جدول قرار داشت و در دور برگشت با توجه به بضاعت و شرایط حاکم، این تیم با یک برد و 6 باخت و کسب سه امتیاز و ایستادن در رده هشتم جدول رده بندی به کار خود ادامه داد.

وی افزود: با توجه به مقایسه نتایج بدست آمده در نیم فصل اول و دوم ؛ همچنین با استناد به گزارش ها و صحبت های کارشناسان و با عنایت به بحث بومی گرایی و جوان گرایی، درنیم فصل دوم می توان عملکرد دور برگشت را مثبت ارزیابی کرد.

طلب بازیکنان فوتبال بانوان تا حد زیادی پرداخت شده است

میترا چین سری درباره پرداخت قرارداد بازیکنان گفت: با حمایت های دکتر جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن، قرارداد بازیکنان در فصل قبل (97-98) به صورت کامل به بازیکنان و کادر فنی پرداخت شده است و فصل جاری نیز 50 درصد مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی به حسابشان واریز شده است که در نوع خود کم سابقه می باشد.

اولویت اصلی جوان گرایی و بومی گرایی است

با توجه به چشم انداز باشگاه، هدف کشف و جذب بازیکنان با استعداد جوان و اصفهانی است تا بتوان با پرورش این استعداد ها تیم کاملا بومی و قدرتمند را در مسابقات کشوری داشته باشیم .همانطوری که اکنون اکثر بازیکنان تیم فوتبال بانوان ما بومی و جوان و ساکن اصفهان هستند.

وی ادامه داد: همانگونه که اکنون تیمی تقریبا بومی و جوان در اختیار داریم اگر مدیران و مسئولان کارخانه و باشگاه صبوری کنند، میتوانیم نتایج بهتری در سال های نه چندان دور بدست بیاوریم.

چین سری اضافه کرد: حتی در گام بعدی این چشم انداز و در راستای بحث جوان گرایی،  قصد داریم تا از استعداد های نهفته و ظرفیت های بالقوه فرزندان کارکنان خانواده بزرگ ذوب آهن استفاده نماییم. در اولین گام این هدف سرمربی کنونی تیم فوتبال بانوان از خانواده بزرگ کارخانه ذوب آهن میباشد.

در پایان جا دارد از تمامی کارگران زحمتکش که هر چه داریم از تلاش های آنهاست قدردانی نمایم و سپس از خانواده محترم این کارگران و کارکنان که کمتر دیده میشده  و زحمات زیادی می کشند، تشکر مینمایم.

همچنین از مدیران محترم کارخانه و باشگاه که تلاش فراوانی که برای سرافرازی نام بزرگ ذوب آهن در تمامی عرصه ها به ویژه ورزش مینمایند سپاس گزارم. و امیدوارم شرایط به روال طبیعی بازگشته و تمام مردم تندرست و دلشاد باشند.

Read 307 times Last modified on شنبه, 30 فروردين 1399 12:09