به گزارش سایت باشگاه؛ احمد جمشیدی سخنگو و عضو هیات مدیره  باشگاه ذوب آهن در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار این سایت گفت:  "دارکو بییدوف" مهاجم صربستانی تیم فوتبال ذوب آهن که به علت شرایط شیوع ویروس کرونا و تعطیلی فوتبال ایران به کشور خویش بازگشته و تاکنون به علت محدودیت پروازی موفق به بازگشت به ایران نشده بود، صبح امروز به اصفهان رسید.

وی ادامه داد: دارکو بییدوف با انجام تست کرونا ، از فردا در تمرینات تیم فوتبال ذوب آهن حاضر خواهد شد.

به گزارش سایت باشگاه؛ احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب آهن در گفتگویی ضمن اعلام این مطلب که شایعه انحلال تیم بسکتبال ذوب آهن کذب محض است، اظهار کرد: این روزها در فضای مجازی و برخی از رسانه ها، شاهد شایعات و اخبارکذبی مبنی برانحلال تیم بسکتبال پرافتخار و قدیمی باشگاه ذوب آهن هستیم که متاسفانه گاها مغرضانه نیز به نظر می رسد.

وی ادامه داد: به صراحت اعلام می کنم که چنین شایعاتی به هیچ وجه صحیح نبوده و فصل آینده نیز تیم بسکتبال ذوب آهن را در لیگ برتر بسکتبال باشگاههای ایران خواهیم داشت.

وی همچنین گفت: در حال برنامه ریزی هستیم که برای فصل آینده یک تیم قدرتمند و در حد نام باشگاه ذوب آهن آماده کرده و در مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور شرکت دهیم.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در پایان ابراز کرد: ضمن تشکر و تقدیر از رسانه های صادق که همواره به عنوان یار دیرین  و با بیان حقایق، به ورزش کشور کمک میکنند، از برخی رسانه ها به ویژه در فضای مجازی گلایه مندیم که با پخش شایعاتی دروغ و کذب، موجب تشویش اذهان عمومی شده و فشار مضاعفی را بر باشگاهها و دست اندرکاران فوتبال کشور وارد می کنند. از همه اهالی رسانه عزیز و گرانقدر تقاضامندیم که اخبار واقعی و درست را از اینجانب به عنوان سخنگوی رسمی باشگاه یا از روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه دریافت کنند. 

 

به گزارش سایت باشگاه؛ پیش از ظهر امروز "دکترجواد محمدی" مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان با حضوردراداره کل امورمالیاتی استان اصفهان، با "مهندس بهروز مهدلو" مدیرکل اداره مالیات استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

این گزارش حاکی است؛ دراین دیدارصمیمانه، طرفین پیرامون تعاملات گسترده تر مجموعه های فوق، گفتگو و توافق نمودند.

گفتنی است؛ دراین دیدارکه با اهداء لوح تقدیر و تندیس باشگاه ذوب آهن به مهندس مهدلو همراه بود، "مهندس بهروز یبلویی" معاونت مالی اداری باشگاه ذوب آهن نیزحضور داشتند.

کوله باری از تجربه چهار دهه حضور موثر وپر بار در عرصه ملی و باشگاهی کشور را بردوش دارد و با این همه  همچنان  با فروتنی تمام مدیریت تیم هندبال ذوب آهن را پذیرفته و  نسل جدید هندبالیست های دیار زنده رود را از تجربیات بی نظریش بهره مند می سازد.

  مجید سلیمانی سرپرست تیم هندبال باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در گفتگو با سایت باشگاه پیرامون لیگ هندبال باشگاه های کشور گفت: برنامه امسال فدراسیون و مسابقات بسیار فرسایشی و خسته کننده بود و برگزاری رقابتها به صورت 4 روز یک بار توسط فدراسیون وبه بهانه  اردوی انتخابی تیم ملی جهت شرکت در رقباتهای جهانی موجب شد که بازیکنان خسته و بعضاً مصدوم گردند؛ ولی با این همه با توجه به روند مسابقات و برنامه ریزی هایی که ما داشتیم نایب قهرمانی مان حتمی بود .

 سلیمانی در ادامه گفت:همانند مسابقات ماراتن به شکلی برنامه ریزی کرده بودیم که در دقایق آخر فشار نهایی را بر تیم های رقیب وارد نماییم؛ لذا با سرعت و قدرت به سمت قهرمانی رفتیم و با همین انگیزه و پتانسیل  بالا  قرار بود که در مقابل شهید شاملی کازرون به میدان برویم  و اگر چه این تیم در جایگاه دوم جدول بود ولی بدون شک ما می توانستیم با شرایطی که داشتیم از سد این تیم بگذریم که متاسفانه این مسابقه به دلیل شیوع کرونا برگزار نشد.

 وی افزود: با توجه به استراحت کافی وتمرینات پی در پی  و اینکه هر چهار بازی بعدی ما در اصفهان برگزار می شد و حق میزبانی با ما بود؛ می توانستیم تیم های دیگر منجمله سپاهان  را هم شکست بدهیم که متاسفانه با شیوع کرونا رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور بکلی تعطیل شد.

پیشکسوت هندبال کشورمان در پایان اظهار داشت: تشکری ویژه دارم از مدیر عامل محترم باشگاه و همچنین از سایر مسئولان باشگاه که در نهایت توانشان ما را یاری نمودند و امیدوارم که در فصل جدید زودتر برای تیم هندبال برنامه ریزی کنیم و به موقع تیم را ببندیم تا مربیان زمان کافی برای انتخاب بازیکن وتمرین دادن تیم داشته باشند و من به شما قول می دهم اگر زمان کافی داشته باشیم و تیم را آنگونه که می خواهیم ببندیم بدون شک ذوب آهن در فصل جدید یکی از دو تیم مدعی قهرمانی خواهد بود.